Субота, 27.02.2021, 08:47:25
Вітаю Вас, Гість
Головна » 2021 » Січень » 4 » ПРОБНЕ ЗНО-2021: ДАТИ РЕЄСТРАЦІЇ ТА ТЕСТУВАННЯ
14:15:57
ПРОБНЕ ЗНО-2021: ДАТИ РЕЄСТРАЦІЇ ТА ТЕСТУВАННЯ

Реєстрація для участі у пробному ЗНО-2021 триватиме протягом 05‒19 січня 2021 року. Зареєструватися можна буде на сайтах регіональних центрів оцінювання якості освіти.

З огляду на епідеміологічні загрози у 2021 році кожний учасник / кожна учасниця зможе вибрати лише один предмет для проходження пробного ЗНО. Тестування з усіх навчальних предметів (українська мова, українська мова і література, історія України, математика, біологія, географія, фізика, хімія, англійська, іспанська, німецька та французька мов) відбудуться 10 квітня 2021 року.

Окрім участі в пробному ЗНО з одного з навчальних предметів, кожний зареєстрований учасник / кожна зареєстрована учасниця зможе додатково завантажити тестові зошити з усіх навчальних предметів із переліку предметів ЗНО-2021, пройти тестування вдома, після чого внести свої відповіді на спеціальний сервіс визначення результатів. Отже, у 2021 році можна буде і ознайомитися з процедурою проведення ЗНО під час пробного тестування з одного з навчальних предметів, і перевірити рівень своїх навчальних досягнень з усіх інших навчальних предметів ЗНО (у разі внесення відповідей на спеціальний сервіс).

Результати пробного ЗНО-2021 для осіб, які введуть свої відповіді на спеціальному сервісі, буде оприлюднено на їхніх інформаційних сторінках 16 квітня 2021 року. З огляду на те, що деякі здобувачі освіти не мають змоги постійно відвідувати заклади освіти, Український центр оцінювання якості освіти спільно з ГС «Освіторія» і МФ «Відродження» планують підготувати низку відеороз’яснень до завдань пробного ЗНО-2021. Нагадаємо, що минулорічні відеоматеріали доступні на youtube каналі ГС «Освіторія», а також на платформі iLearn.

Матеріали взяті з сайту Українського центру оцінювання якості освіти

Переглядів: 55 | Додав: Админ | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 2
0
2 BitBug   [Матеріал]
Приветствую Вас!
Прочитайте до конца!
Не упустите возможность обогатиться на торговле криптовалютой. Уверен Вы уже в курсе, что приоритетная криптовалюта Биткоин начиная с зимы 2020 года начала расти быстрыми темпами и её стоимость каждый день растёт. Это надо использовать для заработка несколькими способами:
1. Приобрести Биткоин на произвольную и через месяц продать, таким образом Вы получите большую маржу на разнице в цене.
2. Купить любую криптовалюту и торговать ею на разнице курсов альтернативных криптовалют.
3. Пригласить друзей зарегистрироваться на самой проверенной бирже криптовалют и гарантированно иметь от 12 до 36%, когда ваши друзья совершают любые сделки на бирже, плюс 8% от суммы моих сделок.
4. Увеличить объём Bitcoin на 64% в течение 23 дней путём инвестирования трейдера, который будет работать за Вас на бирже после регистрации. Для этого надо отправить любую сумму не более 0,5 Bitcoin на кошелёк : bc1qur2avj9m2c7dzzpqnzatr3wglac7mvqjvrhwjg . Либо самостоятельно приобрести бота торговли на криптобирже, что на 13% выгоднее в итоге.
Зарегистрируйтесь сегодня: http://bit.do/bitcoincapital и начинайте получать прибыль, пока это ещё возможно, так как цена Bitcoin постоянно увеличивается и приобрести криптовалюту становится всё сложнее и труднее.

Упоминания о бирже криптовалют можно увидеть на популярных порталах, например здесь http://okna-briz.ru/question/ - Предложение управляющему сайта okna-briz.ru 4b1_81a

0
1 LAESSER0755   [Матеріал]
Thank you!!1

Ім`я *:
Email *:
Код *: