Понеділок, 13.07.2020, 23:38:15
Вітаю Вас, Гість
Головна » Архів матеріалів

11.05.2017 ... Читати далі »

Переглядів: 214 | Додав: Админ | Дата: 16.05.2017

5  травня 2017 року на стадіоні  смт.Білокуракине пройшов районний традиційний престижний футбольний фестиваль серед учнів різних вікових груп шкіл району та  Білокуракинського професійного аграрного ліцею.

В цьому році прийняли участь наші дві збірних команди «Ліцей – 1 та Ліцей - 2» в старшій віковій групі серед учнів 10-11 класів у складі учня групи № 11 Козачка Костянтина, учнів групи № 21 Головка Володимира, Гети Вадима, Безніско Валентина, Світличного Костянтина, Писаренка Андрія, Скорохода Сергія, Костяннікова Данила та учнів групи № 31 Дяченка Максима, Акименка Дмитра, Гончарова Артема та Писаренка Вадима. Наші спортсмени успішно пройшли відбірковий тур серед восьми команд шкіл району перемігши фаворитів змагань БСШ №1, Лозно-Олександрівську школу. ... Читати далі »

Переглядів: 161 | Додав: Админ | Дата: 08.05.2017

Сімдесят два роки минуло з тієї тривожної ночі, коли змовкли останні постріли гармат Другої Світової війни, прийшов мир, настала тиша, за яку заплачено ціною життя мільйонів людей. Здавалося важко об’єднати ці два поняття жінка і війна. Але якщо на рідну землю насовується смерть, якщо ворожа чума загрожує батьківській хаті, то найбільше бажання жінки захистити свою оселю, своїх дітей, зберегти для них спокій та ясне небо. До цієї війни історія не знала такої масової участі жінки, такої мужності та героїзму. Моя розповідь про одну із них.

Травень 45-го був щедрим на тепло. Буйно квітував бузок і пахучі оберемки його кидали солдатам, які поверталися в рідні краї з важких воєнних доріг. В пам’яті Осіпової  Марії  Юхимівни ці дні – навічно. Вона зовсім юна за віком, ... Читати далі »

Переглядів: 190 | Додав: Админ | Дата: 08.05.2017

З метою підвищення якості професійної  підготовки, розвитку творчої активності учнів ліцею, поглиблення їх професійних знань 4 травня в Білокуракинському професійному аграрному ліцею відбувся конкурс фахової майстерності серед учнів 3 курсу з професії «Тракторист-машиніст  сільськогосподарського виробництва»

    Конкурс проводився у ІІ тури:

... Читати далі »

Переглядів: 150 | Додав: Админ | Дата: 05.05.2017

У житті  України всього нашого народу є дата, що сповнена гіркого полинового болю.

26 квітня 1986 року почався відлік Чорнобильської катастрофи. Вона вразила весь світ, приголомшила людей страшним розмахом незвіданої раніше біди. Тридцять один рік віддаляє український народ , весь світ, від цієї вікової трагедії. Дзвони Чорнобиля не замовкають, вони щодня стукають у двері – спустошеними землями, вибухом захворювань, людськими нещастями.

Немає, мабуть, в Україні місця, яке б не було пов’язане з горем Чорнобиля. Комусь довелося стати в ряди тих, хто ліквідував наслідки аварії, комусь рятувати життя і здоров’я потерпілих, інші просто допомагали і матеріально, і морально. Вони серед нас. Це – наші земляки, сусіди, родичі.

В Білокуракинському професійному аграрному ліцеї вже понад 35 років працює дуже чуйна людина – чергови ... Читати далі »

Переглядів: 176 | Додав: Админ | Дата: 05.05.2017

12  квітня, напередодні свята  Дня святої Пасхи,  в Білокуракинському ПАЛ сталася надзвичайна подія. Вперше за багато років наш навчальний заклад відвідав настоятель Свято-Тихонівського храму смт.Білокуракиного архімандрит Володимир (Могильний).

На цю зустріч прийшло багато учнів, викладачів та працівників ліцею. Священик провів духовну бесіду, темою зустрічі стали підготовка християнина до Дня святої Пасхи. Зокрема, він розповів про Ісуса Христа, його життя та як він своєю смертю спокутував гріхи всього людства, нагадав про десять Божих заповідей та закликав дотримуватися їх у своєму житті, добре поводитися в сім`ях, а учням – добре вчитися.

Всі були вдячні священику Володимиру за проведену бесіду, в свою чергу він подякував присутніх ... Читати далі »

Переглядів: 161 | Додав: Админ | Дата: 19.04.2017

Щороку навесні до Дня довкілля в рамках Всеукраїнської акції "Зробимо Україну чистою разом!", учнівський колектив ліцею разом з викладачами та майстрами виробничого н ... Читати далі »

Переглядів: 185 | Додав: Админ | Дата: 19.04.2017

З метою формування в учнів високої патріотичної свідомості, готовності до виконання громадського і конституційного обо`язків щодо захисту національних інтересів, суверенітету та незалежності України пройшов П етап Всеукраїнських спортивних ігор серед учнів професійно-технічних навчальних закладів Луганської області «Козацька наснага» в Новопсковському професійному аграрному ліцеї.

В змаганнях приймали участь Новопсковський, Марківський, Беловодський, Білокуракинський та Щастинський ліцеї. Цей захід традиційний, спрямований на виховання патріотичного духу та фізичному розвитку учнів. У програмі змагань були наступні конкурси: втеча з полону, підтягування, «підніми козака»,боротьба на пасках, метання довбні, передача пакета та перетягування канату.

... Читати далі »

Переглядів: 249 | Додав: Админ | Дата: 07.04.2017

22 березня 2017 року відбулась подія, дуже важлива як для нашого Білокуракинського професійного аграрного ліцею, так і для мешканців Білокуракинщини. Зважаючи на те, що в ліцеї навчаються діти ще й з Троїцького, Новопсковського, Старобільського районів, то ця подія виходить за рамки одного нашого району і має всі ознаки обласного масштабу.

А сталось ось що: до ліцею завітало керівництво Департаменту освіти і науки Луганської обласної державної адміністрації в особі його директора Стецюка Ю.В. та керівництва  Білокуракинського району. Його презентував сам голова державної районної адміністрації, можна сказати – найбільш зацікавлена людина  в подальшій долі і подальшому розвитку нашого закладу – Іванюченко С.І.

Візит був не тільки і не ... Читати далі »

Переглядів: 159 | Додав: Админ | Дата: 24.03.2017

Великі поети – вічні супутники свого народу і цілого людства.

Таким вірним та благородним супутником на дорогах століть став для України її гордість та слава – Т.Г.Шевченко.  Ось він благородний, мужній, захисник прав знедоленого народу. У його погляді – віра у справедливість справи, якій він віддав життя. А життя Шевченка – в поезії, живописі, пісні.

До Дня народження поета в бібліотеці ліцею була підготовлена і проведена активом бібліотеки літературна конференція з теми: «Шануємо Великого Кобзаря»,  в ній прийняли активну участь Нехаєнко Настя Мельничук Ірина, Покусай Ян та Стугарєв Моісей. Учня прочита ... Читати далі »

Переглядів: 152 | Додав: Админ | Дата: 13.03.2017

« 1 2 ... 13 14 15 16 17 ... 20 21 »