Середа, 20.11.2019, 22:49:48
Вітаю Вас, Гість
Головна » Архів матеріалів

Кожного року і це вже стало традицією, в ліцеї проводити конкурс фахової майстерності.

29 березня в групі № 25 та 6 квітня серед учнів групи № 15 відбувся конкурс професійної майстерності з професії «Кухар. Кондитер».

Практичний тур полягав у перевірці навичок та вмінь по темі «Приготування гарячих страв з м’яса» і включав  наступні завдання:

  1. Приготування напівфабрикатів.
  2. Теплова обробка.
  3. Оформлення і подача страви.

Учні конкурсанти поставилися до конкурсу відповідально, проявили максимум знань та практичних умінь з професійно-практичної підготовки, і завзято боролись за перемогу .

Переглядів: 127 | Додав: Админ | Дата: 31.05.2016

Минулого тижня у Білокуракинському професійному аграрному ліцеї проходили Державні підсумкові атестації з історії, сільськогосподарських машин та будови і експлуатації  вантажного автомобіля.

Кращі результати з предмету « Сільськогосподарські машини» показали учні групи № 31 Кравцов Валерій та Кравцов Володимір.

 

 

Предмет « Історія» краще знали учні групи №21 Воробьов Віктор та Пісаренко Вадим. В групі №31 Дерев’нко Сергій та Кравцов Валерій.

Кращі результати з пр ... Читати далі »

Переглядів: 118 | Додав: Админ | Дата: 31.05.2016

Овіяне невмирущою славою, омріяне й вистраждане, гартоване у вогні битв на крилах весни лине до нас свято Перемоги.

Чорний смерч війни спопелив 27 млн.життів. У кровопролитній битві з фашизмом Україна втратила кожного шостого свого жителя.

71 рік віддаляє нас від буремних воєнних років. Для історії це небагато, а для однієї людини – це майже все життя. А роки  ідуть… ідуть… ідуть. Але не старіє, не зникає  пам’ять тих літ. Вона живе у спогадах бійця, в суворому монументі, у пам’яті нащадків, її надійно оберігає народ, передаючи, як святиню у спадщину поколінь.

Дорогі  ветерани Другої  світової війни!

Ми учні Білокуракинського ПАЛ низько схиляємо голови перед Вами. Ваша мужність, життєва мудрість, ставлення до ратного і громадського обов’язку – це високий п ... Читати далі »

Переглядів: 112 | Додав: Админ | Дата: 11.05.2016

Україна здавна славиться своїми красунями , їх чарівною вродою, працьовитістю, мудрістю, ввічливістю, любов’ю до рідного краю.

Саме такі дівчата навчаються в Білокуракинському професійному аграрному ліцеї  де наприкінці квітня відбулося свято молодості та краси «Міс ліцею 2016».

Протягом двох годин  чотири претендентки на звання «Міс ліцею 2016», а саме Нехаєнко Анастасія, група № 25, Жидких Анна група № 15, Луб’яна Дарина група № 25, та Івченко Карина Паньківська ЗОШ демонстрували свої таланти та здібності. Дівчат прийшли підтримати батьки, друзі, одногрупники. У конкурсі «Візитка» журі та глядачі мали змогу ближче познайомитися з конкурсантками, вони підготувати презентації та цікаві розповіді про себе. У другому конкурсі «Моє хоббі», юні красуні продемонст ... Читати далі »

Переглядів: 119 | Додав: Админ | Дата: 11.05.2016

В ліцеї пройшов тиждень з нагоди Всесвітнього  Дня здоров’я. Заступник директора з НВР Заєць Н.І. розробила та оформила виставку – порад «Мистецтво бути здоровими». Класні керівники груп провели виховні години «Я і моє здоров’я», та підготували інформаційний мікс «Будьте здоровими , сильними, дружними!». Бібліотекарь Лавренко Т.Г. оформила тематичну поличку «Здоров’я – дорожче за багатство». В гуртожитку вихователь Шелудченко Л.О. провела годину спілкування «Скажи – НІ ! шкідливим звичкам».Викладач фізичного виховання Оселедько Ю.М. підготував та провів весняний марафон «Приєднуйтесь до нас, в якому прийняли участь учні всіх груп та майстри виробничого навчання, класні керівники, викладачі ліцею».

Переглядів: 127 | Додав: Админ | Дата: 27.04.2016

13 квітня 2016 року   Білокуракинський професійний аграрний ліцей гостинно відчинив двері випускникам та вчителям Паньківської загальноосвітньої школи .

Захід «Відкриті двері» був проведено з метою допомоги юнакам і дівчатам обрати свій шлях у житті, надати можливість ознайомитися з матеріально-технічною базою, умовами  вступу та навчання в ліцеї.

Детальна інформація про навчальний заклад була надана під час демонстрації відеофільму, з якого  учні могли дізнатися  про професії,  яким навчає ліцей. Окрім цього, гостям надали можливість зустрітися з педагогами ліцею, оглянути навчальні кабіне ... Читати далі »

Переглядів: 127 | Додав: Админ | Дата: 22.04.2016

В рамках профорієнтаційної  роботи серед учнів Нещеретовської  ЗОШ та учнями Білокуракинського ПАЛ пройшла відкрита першість серед юнаків вікової групи (10-11 класів ) та учнів груп №11,21,31. Перемогу одержали гості із Нещеретовської ЗОШ. З чим ми їх вітаємо!

Переглядів: 121 | Додав: Админ | Дата: 04.04.2016

24 березня на базі Білокуракинського професійного аграрного ліцею було проведено засідання обласної школи прогресивного  педагогічного досвіду з теми «Розробка та впровадження в навчальний процес  електронного  підручника «Агротехнологія».

В роботі школи взяли участь методист НМЦ ПТО у Луганській області Лимар Ольга Павлівна , яка і відкрила роботу школи вступним словом.

Керівником школи прогресивного педагогічного досвіду є викладач Білоуракинського професійного аграрного ліцею Газда Дмитро Юрійович , досвід якого схвалено і рекомендовано для впровадження.

Слухачі школи – викладачі спеціальних дисциплін аграрних  професійно-технічних навчальних закладів Луганської області.

Школа передового педагогічного досвіду відпрацювала  модулі :

... Читати далі »
Переглядів: 120 | Додав: Админ | Дата: 28.03.2016

Україна – це суверенна вільна держава. Чи могли ми уявити десять років тому, що наші батьки, брати, сини покладуть життя за єдність та мир в країні? Запевняю, ні. Це звісно риторичне питання, у якому і криється відповідь. Наші чоловіки та жінки ніколи не уявляли страшної долі військового у сучасному світі, але й у нашій державі, слідуючи прикладу східних країн, розпочалася братовбивча війна, якій здається немає кінця.

            Я – жителька Донбасу, промислового серця України, мої батьки все життя пропрацювали у шахті, але коли розпочалось це безглуздя, я опинилась у     смт. Білокуракине,  втратила будинок, батька, спокій,і можливо ,навіть майбутнє.

            Кожен  українець втратив щось у цій незрозумілій війні, я -свій власний будинок, а дехто -  себе, своє життя.

     &nb ... Читати далі »

Переглядів: 105 | Додав: Админ | Дата: 28.03.2016

В ліцеї пройшла акція до національної патріотичної хвилі з підтримки української льотчиці, активної учасниці бойових дій в зоні проведення АТО Надії Савченко.

Учні ліцею закликають кожного українці підтримати легендарну льотчицю, яка стала символом нескореності українського духу.

Учні групи № 11 під керівництвом класного керівника Ясиненко Валентини Іванівни  та майстра виробничого навчання Курочка Романа Сергійовича написали листа до Надії Савченко з підтримкою та повагою її стійкості та мужності.

Члени волонтерського загону «Надія»  написали та відправили лист до Надії Савченко:

Здравствуй, уважаемая Наденька !

Незнаем, дойдет ли к тебе наше письмо, но не писать не можем, крик души, который  исходит из наших сердец и не дает нам  молчать!< ... Читати далі »

Переглядів: 105 | Додав: Админ | Дата: 28.03.2016

« 1 2 ... 12 13 14 15 16 17 »