Понеділок, 13.07.2020, 22:33:41
Вітаю Вас, Гість
Головна » Архів матеріалів

31 жовтня в ліцеї відбувся спільний захід головного спеціаліста служби у справах дітей. Білокуракинської РДА Пономаренко Є. М. з учнями ліцею та керівником правового гуртка «Феміда» Трінко Т.І. на правову тематику «Адміністративна та кримінальна відповідальність неповнолітніх» а також виховний профілактичний захід з фахівцем з соціальної роботи Білокуракинського районного центру соціальної служби для дітей та молоді Концур Г.А. на тему «Ні шкідливим звичкам!»

Переглядів: 172 | Додав: Админ | Дата: 03.11.2017

З метою підвищення якості професійної  підготовки, розвитку творчої активності учнів ліцею, поглиблення їх професійних знань 19-20 жовтня в Білокуракинському професійному аграрному ліцею відбувся ... Читати далі »

Переглядів: 239 | Додав: Админ | Дата: 01.11.2017

14 жовтня українці святкують три свята. Перше - Свято Покрови Божої  Матері, друге – День українського козацтва, трете свято, дуже молоде – День захисника України. Згідно з указом президента України 14 жовтня це не просто державне свято, а всенародне свято захисників незалежності та суверенітету України. Учні ліцею, педагогічний колектив та співробітники ліцею не залишились осторонь цієї дати. В бібліотеці було проведено інформаційну годину на якій вшанували подвиг нескорених українців  і висловили слова щирої вдячності людям, які захищали Соборність і незалежність України в 20 столітті та продовжують її відстоювати і зараз. Актив ... Читати далі »

Переглядів: 179 | Додав: Админ | Дата: 13.10.2017

З метою підвищення якості професійної  підготовки, розвитку творчої активності учнів ліцею, поглиблення їх професійних знань 12 жовтня 2017 року в ліцеї був проведений І етап конкурсу фахової майстерності серед учнів 3 курсу з професії «Тракторист-машиніст  сільськогосподарського (лісогосподарського)  виробництва» < ... Читати далі »

Переглядів: 190 | Додав: Админ | Дата: 12.10.2017

Білокуракинський професійний аграрний ліцей прийняв участь в профорієнтаційному конкурсі «Вернісаж професій», який відбувся 11 жовтня 2017 року в м. Сєвєродонецьк. Учні ліцею проводили майстер-класи з професій «Тракторист-машиніст сільськогосподарського (лісогосподарського) виробництва та «Кухар. Кондитер», де показували свої навички та вміння. Агітбригада ліцею виступила зі своєю оригінальною програмою.

Переглядів: 238 | Додав: Админ | Дата: 12.10.2017

Я вплету ось ці квіти в терновий вінок, -

Ці троянди для тебе, Тарасе,

Бо життя твоє, повне страждань і тривог,

Нас бентежить , Великий Поете!

 

10 жовтня 2017року під таким девізом відбулася урочиста лінійка в ліцеї з нагоди початку ХІІІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка.

Переглядів: 189 | Додав: Админ | Дата: 10.10.2017

20.09.2017 р. в ліцеї в рамках проведення Олімпійського тижня за підтримки районного відділу молоді та спорту відбулися змагання кілька кроків до здоров`я для учнів нового контингенту за участю учнів старших курсів з таких видів спорту:  міні-футбол, волейбол, настільний теніс, шашки, метання малого м`яча на дальність, метання ядра, стрибки  у довжину з розбігу, підтягування.

Переглядів: 141 | Додав: Админ | Дата: 09.10.2017

В нашій незалежній Україні це не просто перший день осені, це справжнє свято для всієї молоді, школярів, учнів ліцеїв, студентів, їхніх батьків, викладачів. Вже 57 раз гостинно відчинив двері для своїх першокурсників Білокуракинський професійний аграрний ліцей. Розпочався День Знань в ліцеї святковою лінійкою. З вітальним словом до присутніх звернувся директор Турчанніков Олег Олександрович.

«День 1 вересня - урочисте хвилююче свято, з нього починається незвіданий, нелегкий шлях – звернувся до першокурсників Олег Олександрович. Усі  Ви зараз на порозі нового життя цікавого, дорослого, яке потребує від вас зовсім не дитячого підходу до вирішення завдань. Я впевнений в тому, що знання отримані в ліцеї знадобляться в майбутньому, а зусилля викладачів, майстрів в/н, класних ке ... Читати далі »

Переглядів: 228 | Додав: Админ | Дата: 05.09.2017

Дорогі учні, вчителі, батьки!

Щиро вітаю вас з початком нового навчального року – з Днем знань!

Дорогі учні, ви живете в історичний для нашої країни час. Ви є сучасниками і вже зовсім скоро творцями справді незалежної, вистражданої в поті і крові Української держави.

Будьте чуйними до ваших однолітків, батьки яких захищають наш мир і спокій. Підтримуйте тих діток, які були змушені покинути свої домівки на тимчасово непідконтрольній території. Ні на мить не забувайте про Героїв, які знайшли вічний спочинок на рідному нам Сході. Будьте гідними їх світлої пам’яті!

День знань дає відлік новому навчальному рок ... Читати далі »

Переглядів: 130 | Додав: Админ | Дата: 31.08.2017

Людина і праці, людина і пісня, людина і витвір мистецтва – це все вічне, безсмертне, щось своєрідне та вражаюче. Наш український народ працьовитий, щедрий на таланти, здібний, обдарований. З давних – давен прийшло до нас рукоділля, в`язання, вишивання, різьблення, ткацтво. Виникло воно з любові до рідної землі і батьківської оселі. Вишиванка – яскравий приклад і підтвердження цьому. Історія вишиванки своїми витоками сягає в незапам’ятні часи. Про вишиванку згадується і у  Біблії, і у часи  Київської русі мистецтво художньої вишивки дуже високо цінувалося. Нас, українців, по вишиванках і чарівних рушниках – оберегах упізнають в усьому світі. Українська жінка і сорочку синові вишиває на щастя, і рушника на весіллі на долю стелить. Вишиванка духовний символ народу, рідного кр ... Читати далі »

Переглядів: 173 | Додав: Админ | Дата: 22.05.2017

« 1 2 ... 12 13 14 15 16 ... 20 21 »